kadınların hoşlanma belirtileri nelerdir

Kadınların Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

Bu yazıda bahsedeceğimiz hoşlanma belirtileri arasından bir tanesi bile sizin harekete geçmeniz için yeterli. Kadınların hoşlanma belirtileri nasıl anlaşılır? Kadınlar çok karmaşık, ben anlayamam demeyin. Kadının vücut dilini okuyun, verdiği sinyalleri kaçırmayın! Hoşlanma belirtilerini öğrendikten sonra karşı tarafın sizden hoşlandığını anlamak artık zor olmayacak.

Kadınlar tarafından reddedilmek kırıcı bir durum tabi ki. Rüyalarınızın kadını sizin teklifinizi geri çevirdiği zaman egonuzun parçalara ayrılması kadar kötü bir şey yoktur belki de(ya da ben fazla dramatize ettim). Belki seninle gerçekten ilgilenmişti, ama sen onun sinyallerini okuyamadın ve geç kaldın?

 

 

Erkek penceresinden olaya bakarsak, kadınlar çok kafa karıştırıcı  ve ne istedikleri de belirsiz. Ve evet, doğruyuz haklıyız. Kadınlar böyledir. Ama o kadar çok duyguyu aynı anda yaşayabilirler ki, kafalarının duygusal anlamda karışmaması elde değil.

Ancak çözüm uzakta değil. Şükür ki uzakta değil. Kadınlar farkında olmadan beden dilleriyle size pek çok mesaj ve sinyal gönderebilirler. Yeter ki hoşlansınlar. Bu sebeple yazımızdaki belirtileri öğrenmeniz hayrınıza…

Kadınların Hoşlanma Belirtileri

 

Beden Diline Dikkat!

Kadınların beden dili kolay kolay yalan söyleyemez. Hele ki gözler…

İşte size dikkat edilmesi gereken beden dili ipuçları:

* Kadınsı uzuvlarıyla size hamleler yapıyorsa
* Konuşurken üzerinize doğru eğiliyorsa
* Seninle konuşurken saçlarıyla oynuyor ve saçını arkaya atıyorsa
* Takılarıyla oynaması ve elindeki nesneyi ovuşturması
* İçkisini içerken veya konuşurken gözlerini size dikmesi
* Vücut hareketlerinizi taklit etmesi  (örneğin, elinizi masanın üzerine koyduğunuz zaman onun da elini masanın üstüne koyması gibi)
* Onunla ilgili konuştuğunuzda gülümsemeye başlaması(Merakınızı fark ettiklerinde mutlu oluyorlar)

Eğer bu belirtilerin  farkına varırsanız, size aşk için yeşil ışık yaktığını anlayabilirsiniz.

 

Beden Diline Dikkat

 

 Sağdan Soldan Çıkıyor

Bir kadının varlığını hayatınızın her anında hissettiğinizde bilin ki bu kişi seninle yakından ilgileniyor. Sağdan soldan çıkıyor, istemeden seninle çarpışıyor gibi davranıyorsa, plan programlarınızı takip edip karşınıza çıkıyorsa ve bu sadece bir rastlantı gibi davranıyorsa size çok net şekilde sinyal gönderiyor demek!

 

Senin için Zaman Yaratıyorsa

Flört oyunlarının esas kuralıdır bu: Eğer bir kadın seninle çıkmakla ilgileniyorsa, sizin için müsait olacaktır. Size iş telefonu numarasını veya adresini verecek, aramalarınızı hemen cevaplayacak ya da geri arayacak ve birlikte olabilmeniz için davetinizi kabul edecektir.

Bir kadın “Çok meşgulüm” , “Bilmem kime sözüm var” gibi laflarla sizi oyalıyorsa, ilgisi yok denecek kadar azdır…

 

Senin için Zaman Yaratıyorsa

 

Seni Merak Ediyorsa

Sana ilgi duyan bir kadın hakkındaki her şeyi bilmek isteyecektir Ailenden tut, geçmişine ve gelecek planlarına kadar çok meraklı olacaktır. Aslında yaptığı, seninle bir bağ kurabilmek için sevdiğin ve sevmediğin şeylerin bir listesini çıkarmaya çalışmak.

Sana özgü bir eğlencenin hayranlarından biri olup çıkıyorsa, senden hoşlandığı için yalan söylüyor olma ihtimali yüksektir. Akıllıca sorularla bunun farkına varmak ise zor değil.

 

seni merak ediyorsa

 

İşin Gücün Araban Hakkında Sorguluyorsa

Bir kadının  erkeğin maddi durumunu tespit etmek için kullandığı araçlardan biridir bu. Genel sorulardan oluşmuş gibi gelse de bunun arkasında çalışan acımasız bir hesap makinesi vardır. Kadın hoşlandığı bir erkekle ilk buluşmasında, normal bir sohbetin içine giydirilmiş şekilde işini, nerede yaşadığını ve nasıl bir arabaya sahip olduğunu soracaktır.

Eğer “beklediği” cevapları verirseniz, ardından flört işaretleri gelir ; ama onun “standartlarına” uymuyorsanız, vereceği işaret buluşmanın bir an önce bitmesi için olacaktır.

Tabii kadınların hoşlanma belirtileri içerisinde maddiyat için bize ilgi duyan kadını doğru bulmuyorum, bulmuyoruz..

 

kadınların hoşlanma belirtileri nasıl anlaşılır

Tatlı Bir Panik Havası Varsa

Eğer gerçekten seninle ilgileniyorsa, etrafındayken ürkek bir kedi gibi olacaktır. Özellikle de verdiği işaretlerin farkında değilsen, sana fark ettirmek için taklalar atacaktır.

Tabii ki, normal olarak utangaç biri de olabilir. Bu nedenle onun diğerleriyle olan ilişkilerini gözlemle, eğer sadece seninleyken böyle oluyorsa, o zaman aşkı düşünüyordur.

 

kızların hoşlanma belirtileri

 Seni Kıskanıyorsa!

Konuştuğun kadınlara dikkat et! Birer birer ortadan kayboluyorlar ve sadece ve sadece o kalıyorsa, atmaca gibi seni takip ediyor demektir. Seni istiyor ve gözüne kestirdiyse, diğer kadınları korkutarak senden uzaklaştırmaktan kaçınmayacaktır.

Çekingen olanları bile oldukça tehlikelidir. Bir de aranızda hiçbir şey olmadığı halde o kadınlar ile ilgili seni sorguluyorsa sinyali aldın demek!

 

seni kıskanıyorsa

Seninle Gelecek Planları Yapıyorsa

Sana ilgisi olan bir kadın senin içerisinde olacağın planlara uyar. “Sinemaya gidelim mi?” “Şunu yapmayı sever misin?”,  “Aaa orayı ben de çok seviyorum, kesinlikle bir ara birlikte gitmeliyiz!” gibi cümleler duyuyorsan, daha ne bekliyorsun?

kızın hoşlanma belirtileri

 

Kadınların hoşlanma belirtileri anlaşıldıysa artık harekete geç!

 

 

Kadınların Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?” yazısını okuyanlar bunu da çok sevdi

Kaçan Kovalanır Taktiği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir